Oferta
Shpallje

VITI I RI NË STAMBOLL !!!

💶 Për vetëm 70€ 🏨 Hotel me 5* 💶Per vetem 60€ 🏨 Hotel me 4* 📅 29.12.2020 🗓 3 ditë e dy netë 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të Stambollit 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Stamboll – Shkup 🕖Nisja bëhet në ora 15:30 Tetovë, 17:00 […]

Read More
Oferta
Shpallje

2 ditë 1 natë në Stamboll vetëm për 55 euro !!!

Risii !! Risii !! Ofertë për klientët tanë , edhe të #dielën nisje për në #Stamboll . 💵Vetëm për 55 euro !!! 📅15.11.2020 🏢Qëndrimi në hotel 1 natë 2 ditë 🥘Mëngjesi në hotel 🚌Udhëtimi Shkup-Stamboll- Shkup ➡️Nisje nga Prilepi, Manastiri , Gostivari ,Tetova , Shkupi , Kumanova,Presheva Ново !! Ново !! Понуда за нашите клиенти […]

Read More
Oferta
Shpallje

Vizito Tiranën të dielën

Shfrytëzo ofertën e volitshme për të kaluar të #dielën në #Tiranë , për Shopping dhe vizitë panoramike të #Kryeqytetit #Shqipëtar në prag të festave të #Nëntorit !!! 💵20 euro bileta kthyese Shkup-Tiranë-Shkup 📅 15.11.2020 ➡️Nisjet : Tetovë 04:00 Shkup 05:00 Искористете ја поволната понуда да ја поминете #неделата во #Тирана, за шопинг и панорамска посета […]

Read More
Oferta
Shpallje

VIZITO STAMBOLLIN E BUKUR ME OFERTËN MË TË VOLITSHME !!!

💶 Për vetëm 70€ 🏨 Hotel me 5* 💶Per vetem 60€ 🏨 Hotel me 4* 📅 Çdo të dielë 🗓 3 ditë e dy netë 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të Stambollit 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Stamboll – Shkup 🕖Nisja bëhet në ora 15:30 […]

Read More
Oferta
Shpallje
Uncategorized

Оfertë fantastike me çmim më të volitshëm , që vlen deri me 16 korrik

Rafaello Resort 4**** Shengjin 5 ditë e 4 netë per vetem 149 € Ne cmim perfshihen: Udhetimi Sistemimi dhe akomodimi Live Music Animatore per femije,🎭🤹‍♂‍ Drink , Beer & Pool parties Mëngjesi dhe darka 1 pije e perfshire gjate vakteve Plazhi • Pool • Parking free • Beach access Rafaello Resort 4**** ШИНЃИН 5 дена […]

Read More
Oferta
Shpallje

OFERTË E VOLITSHME DHE E BEGATËSHME PËR PUSHIM VEROR **БОГАТА И ЕВТИНА ПОНУДА ЗА ЛЕТЕН ОДМОР

Hotel ANTIKA me 3*** Mali Robit -Durrës ***7 ditë e 6 netë vetëm për 120 €*** ***5 ditë e 4 netë 90 €*** çdo ditë/секој ден Ne pansion perfshihen: 1. Udhetimi 2. Sistemimi dhe akomodimi 3. Ushqimi( mengjes, darkë) 4. Plazhi Hotel ANTIKA со 3*** Мали и Робит-Драч ***7 дена и 6 ноќи за само […]

Read More
Oferta
Shpallje

**VERA 2020 OFERTA E SHËNGJINIT**ЛЕТО 2020 ПОНУДА ЗА ШИНЃИН

Rafaello Resort 4 Yje Shengjin 7 ditë e 6 netë per vetem 165 € 5 ditë e 4 netë 120 € Në pansion perfshihen: 1. Udhetimi 2. Sistemimin dhe akomodimi 3. Ushqimi (mengjesi) 4. Pishina 5. Plazhi Rafaello Resort 4* Шинѓин 7 дена и 6 ноќи за само 165 € 5 дена и 4 ноќи […]

Read More