🤩 STAMBOLLI 🇹🇷 fantastik, me 2 oferta speciale si një ndër të parët me udhëtime për në Stamboll për t’i shijuar bukuritë e mahnitshme:

🔥3 Ditë/2Netë 79€🔖 Hotel me 4⭐
Oferta 1️⃣: Fjetje + mengjes, spa center
✅3 Ditë – 2 Netë – 79 €per person
✅4 Ditë – 3 Netë – 99 € per person

🔥3 Ditë/2 Netë 85 €🔖 Hotel me 5 ⭐
Oferta 2️⃣: Fjetje + mengjes, spa Center
✅3 Ditë – 2 Netë – 85€ per person
✅ 4 Ditë – 3 Netë 110€ per person

Shfrytëzoni_Ofertën_e_radhës ⤵️

11.11 e Enjte dhe të Dielën me dat 14.11.2021
—————–🇲🇰🔜🇹🇷——————

❗vetëm/само 79 € hotel 4/85 € hotel 5

👉 Të përfshira: 🔀 PCR Testi /PCR тест (mëngjesi/појадок 🍽+ Spa center + vizitë vendeve më #Atraktive të Stambollit/посета во најактрактивните места во Истанбул / Udhëheqës Grupi/водич на групата) 💁‍♂️

Andaj mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informat👇

☎️ 025200985 📲#070386537 📲#070208340
👩🏻‍💻👨🏻‍💻
Ose na vizitoni tek zyrat tona ↙:

BesaTransShkup1

📫Shkup Rr. Filipi i dytë “Makedonski nrr 3 ”1000,Shkup,1000,perball hymjes se parkingut qendrës tregtare Mavrofka

BesaTransShkup2 lokacioni përballë 26 Korriku afër Hotel Gold #Shkup

Kemi Agjensione edhe në Preshev, Kumanov, Tetov, Gostivar, Kërçov

Info ☎️025123008 📲075399984
Ju mirëpresim prej orës 🕘 deri

⛔️Pasaporta duhet të jet mbi 6 muaj Afat ⛔️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post