Author: admin

Oferta
Shpallje

Vera 2020 , vjen me ofertat eksluzive !!!

Shfrytëzoni ofertën ekskluzive për të kaluar pushimet verore në Antali për vetëm 549 € !!!   🏖️Jadore Deluxe Hotel&Spa 28.05.2020 ( 6 netë – 7 ditë) Ultra All Inclusive Transferi deri ne hotel Transporti deri ne aeroport Cmimi per person 549 €   Për më shumë info:  070 386 537  02 5200 985

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Oferta e Sarajevës për 8 mars

#Ofert_Eksluzive_Për_8 mars #SARAJEVË– #MOSTAR me #BesaTransShkup 💶 Për vetëm 79€ 📅 05/03-08/03/2020 🗓 3 ditë e dy netë 🏨 Hotel me 4* 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel me 4* 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të #Sarajevës 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Sarajev – Shkup me autobus të standardeve Europiane 🕖Nisja bëhet prej Tetovë në ora 17:30, Shkup hotel Golld në ora 19:00 […]

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Ofertë fantastike për festën e 8 Marsit !!!

💶 Për vetëm 79€ 📅 05/03-08/03/2020 🗓 3 ditë e dy netë 🏨 Hotel me 4* 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel me 4* 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të Istanbullit 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Stamboll – Shkup 📌Za samo 79 evra 📅 05/03-08/03 📌3 dena i 2 noki 📌Hotel […]

Read More
Uncategorized

Email Order Brides – The Latest Craze in India

Mail buy brides would be the latest craze in India, with the availablility of brides increasing each day. The word “mail order” identifies the fact that if you talk about your precise requirements for the right person, and you may look for an online dating webpage, arrange a meeting and get that exceptional girl house! […]

Read More
Oferta
Shpallje

Viti i ri 2020 me Besa Trans Shkup !!!!

                                          Risi për Vitin e Ri 2020 29. 12.2019 – 01 .01.2020  Ndrysho ambientin për një festë më të mirë. Nëse ende nuk keni vendosur atëherë Besa Trans Shkup sjell ofertë për ju me: Vizitë […]

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Shfrytezoni ujërat termik të banjave të Elbasanit me ofertën e vjeshtës!!!

Banjat termike apo #Llixhat          e  Elbasanit , banjat me te njohura në Ballkanë dhe Europë. Per vetem 140 euro , 11 ditë e 10 netë. Në çmim perfshihen: 📌sistemimi dhe akomodimi 📌Mengjesi,dreka dhe darka 📌 ujin termik me mjekun specialist 📌 bileta kthyese Datat e nisjes: 01.11.2019 06.11.2019 11.11.2019 Nisja prej Shkupi ne ora 6:00, […]

Read More
Lajme
Oferta
Shpallje

VERA VAZHDON TË JETË E NXEHTË !!!!

ANTALIA 2019 🛫27.08.2019 🛫 Cmimet për person ! Ideal Beach Alanya 420eur // All Inclusive Kemer Dream 460eur // All Inclusive Sunmelia Beach Resort 545eur // All Inclusive Royal Garden Select 560eur // Ultra All Inclusive Alan Xafira Resort 570eur // Ultra All Inclusive Sultan of Dreams 595eur // All Inclusive Sea World Resort 670eur […]

Read More