Oferta

Oferta
Shpallje

Vera 2020 , vjen me ofertat eksluzive !!!

Shfrytëzoni ofertën ekskluzive për të kaluar pushimet verore në Antali për vetëm 549 € !!!   🏖️Jadore Deluxe Hotel&Spa 28.05.2020 ( 6 netë – 7 ditë) Ultra All Inclusive Transferi deri ne hotel Transporti deri ne aeroport Cmimi per person 549 €   Për më shumë info:  070 386 537  02 5200 985

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Oferta e Sarajevës për 8 mars

#Ofert_Eksluzive_Për_8 mars #SARAJEVË– #MOSTAR me #BesaTransShkup 💶 Për vetëm 79€ 📅 05/03-08/03/2020 🗓 3 ditë e dy netë 🏨 Hotel me 4* 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel me 4* 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të #Sarajevës 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Sarajev – Shkup me autobus të standardeve Europiane 🕖Nisja bëhet prej Tetovë në ora 17:30, Shkup hotel Golld në ora 19:00 […]

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Ofertë fantastike për festën e 8 Marsit !!!

💶 Për vetëm 79€ 📅 05/03-08/03/2020 🗓 3 ditë e dy netë 🏨 Hotel me 4* 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel me 4* 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të Istanbullit 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Stamboll – Shkup 📌Za samo 79 evra 📅 05/03-08/03 📌3 dena i 2 noki 📌Hotel […]

Read More
Oferta
Shpallje

Viti i ri 2020 me Besa Trans Shkup !!!!

                                          Risi për Vitin e Ri 2020 29. 12.2019 – 01 .01.2020  Ndrysho ambientin për një festë më të mirë. Nëse ende nuk keni vendosur atëherë Besa Trans Shkup sjell ofertë për ju me: Vizitë […]

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Shfrytezoni ujërat termik të banjave të Elbasanit me ofertën e vjeshtës!!!

Banjat termike apo #Llixhat          e  Elbasanit , banjat me te njohura në Ballkanë dhe Europë. Per vetem 140 euro , 11 ditë e 10 netë. Në çmim perfshihen: 📌sistemimi dhe akomodimi 📌Mengjesi,dreka dhe darka 📌 ujin termik me mjekun specialist 📌 bileta kthyese Datat e nisjes: 01.11.2019 06.11.2019 11.11.2019 Nisja prej Shkupi ne ora 6:00, […]

Read More
Lajme
Oferta
Shpallje

VERA VAZHDON TË JETË E NXEHTË !!!!

ANTALIA 2019 🛫27.08.2019 🛫 Cmimet për person ! Ideal Beach Alanya 420eur // All Inclusive Kemer Dream 460eur // All Inclusive Sunmelia Beach Resort 545eur // All Inclusive Royal Garden Select 560eur // Ultra All Inclusive Alan Xafira Resort 570eur // Ultra All Inclusive Sultan of Dreams 595eur // All Inclusive Sea World Resort 670eur […]

Read More
Oferta
Shpallje

VERA 2019 !!!!

🏝🏝🏝 #OFERTE #FANTASTIKE 🏝🏝🏝️ PER TI KALUAR PUSHIMET VERORE NE DURRES, TE MALI I ROBIT. Hotel ANTIK me 3*** Mali Robit -Durrës 7 ditë e 6netë per vetem 145 € Ne pansion perfshihet 1. Udhetimi 2. Sistemimi dhe akomodimi 3. Ushqimi( mengjes, darkë) me meny te begatshme dhe te ndryshme , si peshk , stek , mish vici e […]

Read More