Day: November 11, 2020

Oferta
Shpallje

2 ditë 1 natë në Stamboll vetëm për 55 euro !!!

Risii !! Risii !! Ofertë për klientët tanë , edhe të #dielën nisje për në #Stamboll . 💵Vetëm për 55 euro !!! 📅15.11.2020 🏢Qëndrimi në hotel 1 natë 2 ditë 🥘Mëngjesi në hotel 🚌Udhëtimi Shkup-Stamboll- Shkup ➡️Nisje nga Prilepi, Manastiri , Gostivari ,Tetova , Shkupi , Kumanova,Presheva Ново !! Ново !! Понуда за нашите клиенти […]

Read More
Oferta
Shpallje

Vizito Tiranën të dielën

Shfrytëzo ofertën e volitshme për të kaluar të #dielën në #Tiranë , për Shopping dhe vizitë panoramike të #Kryeqytetit #Shqipëtar në prag të festave të #Nëntorit !!! 💵20 euro bileta kthyese Shkup-Tiranë-Shkup 📅 15.11.2020 ➡️Nisjet : Tetovë 04:00 Shkup 05:00 Искористете ја поволната понуда да ја поминете #неделата во #Тирана, за шопинг и панорамска посета […]

Read More