Oferta
Shpallje
Uncategorized

Оfertë fantastike me çmim më të volitshëm , që vlen deri me 16 korrik

Rafaello Resort 4**** Shengjin 5 ditë e 4 netë per vetem 149 € Ne cmim perfshihen: Udhetimi Sistemimi dhe akomodimi Live Music Animatore per femije,🎭🤹‍♂‍ Drink , Beer & Pool parties Mëngjesi dhe darka 1 pije e perfshire gjate vakteve Plazhi • Pool • Parking free • Beach access Rafaello Resort 4**** ШИНЃИН 5 дена […]

Read More
Oferta
Shpallje

OFERTË E VOLITSHME DHE E BEGATËSHME PËR PUSHIM VEROR **БОГАТА И ЕВТИНА ПОНУДА ЗА ЛЕТЕН ОДМОР

Hotel ANTIKA me 3*** Mali Robit -Durrës ***7 ditë e 6 netë vetëm për 120 €*** ***5 ditë e 4 netë 90 €*** çdo ditë/секој ден Ne pansion perfshihen: 1. Udhetimi 2. Sistemimi dhe akomodimi 3. Ushqimi( mengjes, darkë) 4. Plazhi Hotel ANTIKA со 3*** Мали и Робит-Драч ***7 дена и 6 ноќи за само […]

Read More
Oferta
Shpallje

**VERA 2020 OFERTA E SHËNGJINIT**ЛЕТО 2020 ПОНУДА ЗА ШИНЃИН

Rafaello Resort 4 Yje Shengjin 7 ditë e 6 netë per vetem 165 € 5 ditë e 4 netë 120 € Në pansion perfshihen: 1. Udhetimi 2. Sistemimin dhe akomodimi 3. Ushqimi (mengjesi) 4. Pishina 5. Plazhi Rafaello Resort 4* Шинѓин 7 дена и 6 ноќи за само 165 € 5 дена и 4 ноќи […]

Read More
Oferta
Shpallje

Vera 2020 në Turqi**Лето 2020 во Турција

Shfrytëzoni ofertën atraktive për të kaluar pushimin veror në Turqi ,në Marin Princess Hotel në Kumburgas . Datat e nisjeve janë këto : 🚌 02.07/ 7 ditë BB/ 230 € person 🚌 09.07/ 7 ditë BB/ 230 € person 🚌 16.07/ 7 ditë BB/ 230 € person Искористете ја атрактивната понуда, да го поминате летниot […]

Read More
blog

29. Mai 2015.Die Grippe: Sich zu Hause um einen Kranken kümmern

29. Mai 2015.Die Grippe: Sich zu Hause um einen Kranken kümmern Mehr über die Ursachen von Dehydration Wie Durchfall zu Dehydration führen kann Erfahren Sie mehr Medikamente, die das Wasserlassen erhöhen, sowie Gesundheitszustände, die jemanden daran hindern, sich selbst zu hydratisieren, sind ebenfalls Schwachstellen. (5) Demenz ist ein solcher Gesundheitszustand. „Einige der Medikamente, die Patienten […]

Read More
Oferta
Shpallje

Vera 2020 , vjen me ofertat eksluzive !!!

Shfrytëzoni ofertën ekskluzive për të kaluar pushimet verore në Antali për vetëm 549 € !!!   🏖️Jadore Deluxe Hotel&Spa 28.05.2020 ( 6 netë – 7 ditë) Ultra All Inclusive Transferi deri ne hotel Transporti deri ne aeroport Cmimi per person 549 €   Për më shumë info:  070 386 537  02 5200 985

Read More
Galeria
Lajme
Oferta
Shpallje

Oferta e Sarajevës

Për vetëm 79€ 📅 03/06-06/06/2021 🗓 3 ditë e dy netë 🏨 Hotel me 4* 🍝 Mengjesi i shtruar në hotel me 4* 🏛 Vizitë vendeve më atraktive të #Sarajevës 🤵 Person mbykqyrës i grupës 🚍 Udhëtimi- Shkup – Sarajev – Shkup me autobus të standardeve Europiane 🕖Nisja bëhet prej Tetove Shkupi Kumanove info&rez 📲Viber: […]

Read More